Hastel Serwis Warszawa

NAPRAWA APPLE IPHONE PO ZALANIU

Wydawałoby się, że każdy telefon zawsze powinno się naprawiać po zalaniu. Niestety, w wypadku Apple iPhone, nie zawsze jest to wskazane. O szczegółach piszemy poniżej.

Smartfony Apple iPhone skonstruowane są specyficznie. Dlatego ich zalanie jest najczęściej dużą tragedią dla właściciela. Dzieje się tak, bowiem nawet po skutecznej naprawie, może okazać się, że telefon nie jest sprawny. Owszem, będzie działał przez miesiąc, dwa, a nawet trzy, ale koniec końców – okaże się, że wciąż jest uszkodzony.

Jeśli więc nie jesteś pewien, czy sprzęt wciąż nadaje się do naprawienia, a zależy Ci bardzo na odzyskaniu danych, takich jak zdjęcia czy pliki, to koniecznie skontaktuj się z nami. Powiemy Ci szczerze, czy wciąż warto naprawiać iPhone’a, czy lepiej już tylko odzyskać interesujące Ci rzeczy, a telefon wymienić na nowy. Zależy nam bowiem na uczciwości wobec klienta – dlatego mówimy prawdę.

Naprawa iPhone’a po jego zalaniu w żadnym wypadku nie polega na wrzuceniu go do myjki ultradźwiękowej. Należy bowiem, w pierwszej kolejności, wykonać poprawną i rzetelną analizę stanu faktycznego. Najważniejsze – jak w wypadku większości napraw – jest wiedza i doświadczenia serwisujących. Nam możecie w tej kwestii zaufać!

Zadzwoń i zapytaj!

722 722 992

690 690 937

ul. nowolipie 16/18
(róg Jana Pawła II)
01-005 Warszawa

mail: info@hastel.pl

godziny pracy:
poniedziałek - piątek: 10:00-19:00
sobota: 10:00-15:00

 

 

Oferujemy bezpłatną oraz niezobowiązująca diagnozę - zadzwoń do nas w celu omówienia szczegółów. Postaramy się odpowiedzieć na każde pytanie, również poinformować o koszcie ewentualnej naprawy!

allegro
olx